Kurs został zakończony z dniem 31 marca, a dostęp do wszystkich lekcji otrzymują osoby, które do tego dnia dokonały zapisu do newslettera. Lekcje i sam kurs jest niedostępny i zapis jest niemożliwy. Do usłyszenia w kolejnych projektach.

Cześć, sytuacja w kraju, na świecie jest ciężka i głęboko wierzę, że jako społeczność będziemy odpowiedzialni – #NieWychodźZDomu. Z tego powodu postanowiłem uruchomić specjalny newsletter, w którym przez 14 dni od jego zapisu będę starał się przekazać Ci wiedzą i tym samym nauczyć Cię 14 narzędzi marketingowych.

Projekt nazwałem #14ToolsChallenge, ponieważ narzędzia dobrałem na podstawie kompetencji z obszarów, które moim zdaniem powinna posiadać osoba, która zajmuje się marketingiem, a przy okazji dąży do ciągłego rozwoju.

Jestem zwolennikiem rozwoju bazującego na tzw. T-Shaped Framework, a jak pisał Jacek Kotarbiński (jedna z tych osób, od której biorę garściami i jeżeli jeszcze nie obserwujesz Jacka to uznajmy, że to pierwsze zdanie – obserwuj) dobry pracownik powinien rozwijać swoje umiejętności i budować karierę w wymiarze poziomym, a nie pionowym.

Chcieć „trochę” więcej niż reszta.

Nie musisz być specjalistą w każdym z tych obszarów, ale ich świadomość pozwoli Ci podejmować decyzje na podstawie szerszego kontekstu – to cecha liderów, czyż nie?


Przez 14 dni poznasz narzędzia z obszarów takich jak:

 1. Budowa chatbotów,
 2. Monitoringu Internetu i Social Media,
 3. Automatyzacji,
 4. Zarządzania projektami,
 5. Tworzenia grafiki,
 6. Montowania wideo,
 7. Social Media,
 8. Content Marketingu,
 9. SEO,
 10. E-mail Marketingu,
 11. Lead Generation,
 12. Researchu, 
 13. Analizy danych,
 14. Jak się rozwijać dalej? Baza wiedzy, by każdego dnia chcieć „trochę” więcej niż reszta.

Na koniec #14ToolsChallenge otrzymasz podsumowanie i wierzę, że zdobyte umiejętności pozwolą Ci eksplorować powyższe obszary dalej.

Ze swojej strony mogę Cię zapewnić, że ze wszystkimi wyżej wymienionymi obszarami miałem styczność w praktyce, więc to nie będzie po prostu lista narzędzi. Każdego dnia otrzymasz moją rekomendację narzędzia wraz z opisem i ćwiczeniem do wykonania, jak dane rozwiązanie przełożyć na działanie w praktyce. 

Dodatkowo po zakończeniu #14ToolsChallenge wyślę Ci dodatkowe linki i materiały wraz z lista narzędzi i aplikacji wspierających rozwój oraz tych, które pozwolą Ci się oderwać od codziennych obowiązków. Rozrywka, spokojna głowa oraz inspirujące treści z pewnością nie zaszkodzą, a na końcu będzie po prostu bang.

Do usłyszenia 🙌

Author

Write A Comment