MARKETING

Marketing, Technologia, On – ruszam z własnym podcastem!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Po wielu miesiącach namysłu wreszcie się udało! Czech wkracza na mikrofon, więc sławne powiedzenie Ej Pezet, nagramy coś wierzę nabrało właśnie nowego kształtu. Z Z początkiem 2020 roku ruszam z własnym podcastem, gdzie będę się dzielił wiedzą i informacjami z zakresu technologii i marketingu. Zaryzykuję stwierdzenie, że takiego podcastu jeszcze w Polsce nie ma, ale przekonamy się 2 stycznia, gdy oficjalnie wystartujemy.

FYI: Podcast wystartuje z dniem 5 marca. Niestety życie zweryfikowało, a nie chciałbym tego po prostu zepsuć. Do usłyszenia.

Dlaczego podcast?

Mam tezę, że podcasty swoją popularność zawdzięczają sukces w dużej mierze rosnącemu tempu życia każdego z nas – oczywiście nie tylko, ale gdy się nad tym zastanowić to…

Podcastów słucham regularnie od ok. 18 miesięcy, a pomysł własnego formatu urodził się niecały rok temu. Po przygodzie z kanałem na YouTubie (mega doświadczenie!) czas przejąć mikrofon i tu nie wykluczam, że podcast pojawi się także w formacie wideo. Niemniej w styczniu wszystkie odcinki planuję w formie audio.

W tym miejscu muszę dodać, że głównym mecenasem podcastu jest Kacper Zdunek – mój serdeczny przyjaciel, który de facto postawił kropkę nad i i poniekąd zmusił (w dobrym tego słowa znaczeniu) do wykonania pierwszego ruchu i nagrania pierwszych odcinków. Mało tego, dzięki uprzejmości firmy SAMSON podcast od samego początku będzie nagrywany profesjonalnym sprzętem (dokładna specyfikacja poniżej)co prawda nawet najlepszy sprzęt nie wyeliminuje mojego nudzenia, ale…

Kiedy pierwszy odcinek?

Podcast „Marketing, Technologia, On” rusza dokładnie 2 stycznia i zakładam publikować regularnie 1 odcinek w miesiącu. Docelowo chcę publikować 2 odcinki w miesiącu, ale nauczony doświadczeniem wiem, że powolutku.


Dlaczego warto subskrybować mój podcast?

  1. Technologia wywiera coraz większy wpływ nie tyle, ile na marketing, a na nasze życie. Automatyzacja, robotyzacja, wpływ 5G, chatboty, cały MarTech to obszary, które stanowią fundament mojego podcastu. A to wszystko w odniesieniu do marketingu. 
  2. Jestem praktykiem, więc możesz liczyć tylko na sprawdzone rozwiązania i historie, które faktycznie miały miejsce w naszych warunkach. Polska to Polska, a nie USA.
  3. Goście. Chłonę tonę wiedzy od osób doświadczonych i w moim podcaście nie może ich zabraknąć. W podcaście pojawi się m.in. Jacek Kotarbiński, Kacper Zdunek i wielu innych. Lista jest długa.
  4. W każdym odcinku zestaw dodatkowych narzędzi, które możesz zastosować od razu po przesłuchaniu. 
  5. Rekomendacje książek – rozwijając projekt #czytamy53 nie może zabraknąć elementu wymiany wiedzy. Książki w dzisiejszym świecie to nieocenione źródło wiedzy i inspiracji. 

Na czym nagrywam podcast? 

Tak jak wspomniałem, podcast powstaje we współpracy z marką SAMSON, która sprezentowała mikrofon (G-Track Pro) oraz 2 przenośne mikroporty (Go Mic Mobile®).

Nie jestem specjalistą czy dźwiękowcem, ale mogę powiedzieć tylko tyle: jest turbo bang, bo nawet odsłuchiwanie własnego głosu stało się przyjemne. Wow.

2020 to będzie turbo rok! 

Write A Comment